Plafon SOFT LED white 60x60 7544 Nowodvorski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 7544
Opis
|
Typ |
Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafony |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PMMA |
| Gwint | T8 |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Moc maksymalna | 11W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Szerokość | 63 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Długość | 63 cm |
| Wymiary opakowania | 8 x 66 x 66 cm |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.
- Nie spożywać. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.