Plafon CIRCOLO LED S 3000K 10928 Nowodvorski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 10928
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Kolekcja | CIRCOLO LED S |
| Kolor | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | Zintegrowane źródło LED |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Źródło światła | Zintegrowane |
| Moc maksymalna | 18W |
| Kąt świecenia | 70° |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień | 560lm |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał uzupełniający | Tworzywo sztuczne PC |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Korytarz |
| Szerokość | 45 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Modyfikacja wysokości | Nie |
| Długość | 50 cm |
| Wysokość podsufitki | 13 |
| Szerokość podsufitki | 5.5 |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 45 |
| IP | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 |
| Częstotliwość | 50/60 |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Żywotność | 30000h |
| Wymiary opakowania | 16.3 x 50.5 x 50.5 cm |
| Instrukcja montażu | Tak |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.
- Nie spożywać. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.