Oprawa FOXTROT white 8373 Nowodvorski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 8373
Opis
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Podtynkowe |
| Kolekcja | FOXTROT |
| Kolor | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | Wymienne |
| Moc maksymalna | 15W only LED |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał uzupełniający | Szkło |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Łazienka |
| Szerokość | 9,8 cm |
| Wysokość | 11.5 cm |
| IP | IP54/20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Kształt otworu | Okrągły |
| Wymiary otworu | 8.5 cm |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Wymiary opakowania | 6.5 x 10 x 10 cm |
| Instrukcja montażu | Tak |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.
- Nie spożywać. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.