Listwa spot MONO CORNER 2x150 white-gold VIII 7695 Nowodvorski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 7695
Opis
|
Typ |
Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Spoty reflektorki na listwie |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne ABS |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 8 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość podsufitki | 2 cm |
| Szerokość podsufitki | 4 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 10.5 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 5.5 cm |
| Szerokość | 150-165 cm |
| Wysokość | 8-13 cm |
| Długość | 150-165 cm |
| Wymiary opakowania | 6 x 18 x 151.5 cm |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.
- Nie spożywać. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.