Lampa sufitowa FALCON white 7951 Nowodvorski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 7951
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolekcja | FALCON |
| Kolor | Biały |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Typ źródła światła | E27 (duży gwint) |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | Wymienne |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał uzupełniający | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 41.5-50 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Modyfikacja wysokości | Nie |
| Długość | 100-156 cm |
| Wysokość podsufitki | 3 cm |
| Szerokość podsufitki | 12.5 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 16 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 40.5 cm |
| IP | IP20 |
| Napięcie | 220-230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Wymiary opakowania | 36 x 45 x 97 cm |
| Instrukcja montażu | Tak |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.
- Nie spożywać. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.