Lampa MIST white ⌀50 zwis 8942 Nowodvorski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 8942
Opis
Instrukcja
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolekcja | MIST |
| Kolor | Biały |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Typ źródła światła | E27 (duży gwint) |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | Wymienne |
| Moc maksymalna | 15W only LED |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał uzupełniający | Tworzywo sztuczne |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Salon |
| Szerokość | 56 cm |
| Wysokość | max 110 cm |
| Modyfikacja wysokości | Tak (przez elektryka) |
| Wysokość podsufitki | 7,5 cm |
| Szerokość podsufitki | 5,5 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 13 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 56 cm |
| IP | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Wymiary opakowania | 17 x 57 x 58.5 cm |
| Termin planowanej wysyłki po | 06/02/2026 |
| Instrukcja montażu | Tak |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.
- Nie spożywać. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.