Lampa FOURTY brass S 10766 Nowodvorski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 10766
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolekcja | FOURTY S |
| Kolor | Mosiądz |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | GU10 R35 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | Wymienne |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Materiał | Lity mosiądz |
| Materiał uzupełniający | Stal lakierowana |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Jadalnia |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Wysokość | max 130 cm |
| Modyfikacja wysokości | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP |
| Wysokość podsufitki | 7.5 |
| Szerokość podsufitki | 5.5 |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 12.3 |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 4.0 |
| IP | IP20 |
| Napięcie | 220-230 |
| Częstotliwość | 50/60 |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Wymiary opakowania | 7 x 7 x 27.5 cm |
| Instrukcja montażu | Tak |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.
- Nie spożywać. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.