Lampa CIRCOLO LED S 4000K 10860 Nowodvorski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 10860
Opis
Instrukcja
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolekcja | CIRCOLO LED |
| Kolor | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | Zintegrowane źródło LED |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Źródło światła | Zintegrowane |
| Moc maksymalna | 18W |
| Kąt świecenia | 70° |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Strumień | 600lm |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał uzupełniający | Stal lakierowana |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Sypialnia |
| Szerokość | 45 cm |
| Wysokość | max 140 cm |
| Modyfikacja wysokości | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP |
| Wysokość podsufitki | 7.5 |
| Szerokość podsufitki | 4 |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 45 |
| IP | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 |
| Częstotliwość | 50/60 |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Żywotność | 30000h |
| Instrukcja montażu | Tak |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.