Lampa CEDRO M 11665 Nowodvorski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 11665
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolekcja | CEDRO M |
| Kolor | Beżowy |
| Kolor uzupełniający | Silk gray |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | E27 (duży gwint) |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | 1 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał uzupełniający | Stal lakierowana |
| Styl | Modern classic |
| Przeznaczenie | Salon |
| Szerokość | 50cm |
| Wysokość | max 130cm |
| Modyfikacja wysokości | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP |
| Wysokość podsufitki | 7.5cm |
| Szerokość podsufitki | 5.5cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 25cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 50cm |
| IP | IP20 |
| Napięcie | ~220-230V |
| Częstotliwość | 50/60 HzHz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Wymiary opakowania | 53 x 27.5 x 53 |
| Uwagi | Lampa zawiera dekoracyjny uchwyt BALLERINA umożliwiający regulację przewodu. |
| Termin planowanej wysyłki po | 14/10/2025 |
| Instrukcja montażu | Tak |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.
- Nie spożywać. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.