Lampa BAR LED M 3000K 10364 Nowodvorski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 10364
Opis
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolekcja | BAR LED |
| Kolor | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | Zintegrowane źródło LED |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Źródło światła | Zintegrowane |
| Moc maksymalna | 24W |
| Kąt świecenia | 100° |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień | 1150lm |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał uzupełniający | Stal lakierowana |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Kuchnia |
| Szerokość | 150 |
| Wysokość | max 160 |
| Modyfikacja wysokości | Tak (przez elektryka) |
| Wysokość podsufitki | 7 |
| Szerokość podsufitki | 4 |
| IP | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Żywotność | 30000h |
| Wymiary opakowania | 10.2 x 10 x 155.5 |
| Instrukcja montażu | Tak |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.