Lampa ABBY LED black 11528 Nowodvorski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 11528
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Do wbudowania |
| Kolekcja | ABBY LED |
| Kolor | Czarny |
| Typ źródła światła | Zintegrowane źródło LED |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Moc maksymalna | 3W |
| Kąt świecenia | 20° |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień | 10lm |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał uzupełniający | Tworzywo sztuczne PC |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Elewacja/Taras |
| Wysokość | 7cm |
| Długość | 8.5cm |
| IP | IP54 |
| Napięcie | ~220-230V |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Wymiary otworu | 5.8cm |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Żywotność | 30000h |
| Termin planowanej wysyłki po | 03/11/2025 |
| Instrukcja montażu | Tak |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.
- Nie spożywać. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.