LASER multicolour X 10705 Nowodvorski
0.00
(Oceny: 0)
Wystaw opinię o produkcie
LASER multicolour X 10705 Nowodvorski
645,74 zł
Cena
645,74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
644,18 zł
Promocja trwa do %s
794,26 zł
Cena
794,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
792,34 zł
Promocja trwa do %s
Dostępny
Kod produktu: 10705
Opis
Opis
|
Typ |
Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Multikolor |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna | 10x10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość podsufitki | 2.2 cm |
| Szerokość podsufitki | 20 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 49 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 2.5 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Długość | 78 cm |
| Wymiary opakowania | 12.5 x 25 x 83.5 cm |
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.
- Nie spożywać. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Opinie
0.00
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
LASER multicolour X 10705 Nowodvorski
Stwórz stylizację
-
Cena 1 247,20 zł
-
Cena 194,22 zł
-
Cena 895,20 zł
-
Cena 719,20 zł
-
Cena 1 247,22 zł
-
Cena 161,10 zł
-
Cena 471,75 zł
-
Cena 233,10 zł
-
Cena 179,10 zł
-
Cena 305,10 zł
-
Cena 599,24 zł
-
Cena 143,10 zł
-
Cena 29,99 zł
-
Cena 29,99 zł
-
Cena 519,20 zł
-
Cena 534,65 zł
Polecane produkty
-
Cena 415,20 zł
-
Cena 415,20 zł
-
Cena 575,20 zł
-
Cena 241,10 zł
-
Cena 1 247,20 zł
-
Cena 746,10 zł
-
Cena 359,10 zł
-
Cena 225,42 zł