Kinkiet SUNSET B 7655 Nowodvorski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 7655
Opis
|
Typ |
Kinkiet |
| Kolor dominujący | Ciemne drewno |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Materiał | Sklejka |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Gwint | GX53 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Moc maksymalna | 12W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Wieszak |
| Pomieszczenie | Salon |
| Odstawalność od ściany | 12 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Wymiary opakowania | 16 x 53 x 68 cm |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.
- Nie spożywać. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.