Kinkiet SLASH LED black 11431 Nowodvorski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 11431
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Kolekcja | SLASH LED |
| Kolor | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | Zintegrowane źródło LED |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Źródło światła | Zintegrowane |
| Moc maksymalna | 10W |
| Kąt świecenia | 100° |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień | 360lm |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał uzupełniający | Stal |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Korytarz |
| Wysokość | 15 |
| Długość | 66 |
| Odstawalność od ściany | 13 |
| Wysokość podsufitki | 6.5cm |
| IP | IP20 |
| Napięcie | ~220-230V |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Żywotność | 30000h |
| Wymiary opakowania | 69.8 x 8 x 21 |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.
- Nie spożywać. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.