Kinkiet MOTIVE LED M 3000K 10311 Nowodvorski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 10311
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Z włącznikiem |
| Kolekcja | MOTIVE LED |
| Kolor | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | Zintegrowane źródło LED |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Źródło światła | Zintegrowane |
| Moc maksymalna | 11W |
| Kąt świecenia | 100° |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień | 380lm |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał uzupełniający | Tworzywo sztuczne PC |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Korytarz |
| Wysokość | 18 cm |
| Długość | 80 cm |
| Odstawalność od ściany | 5 cm |
| Wysokość podsufitki | 18 cm |
| Szerokość podsufitki | 4 cm |
| IP | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Żywotność | 30000h |
| Wymiary opakowania | 8 x 20 x 82.5 cm |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.