Kinkiet LUSSO black 11521 Nowodvorski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 11521
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Regulowany z włącznikiem |
| Kolekcja | LUSSO |
| Kolor | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Typ źródła światła | E27, GU10 R35 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | 2 |
| Moc maksymalna | 10W only LED, 10W only LED |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał uzupełniający | Stal lakierowana |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Sypialnia |
| Szerokość | 23cm |
| Wysokość | 25.5-30cm |
| Odstawalność od ściany | 28.5cm |
| Wysokość podsufitki | 13cm |
| Szerokość podsufitki | 4cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 16.5cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 23cm |
| IP | IP20 |
| Napięcie | ~220-230V |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Wymiary opakowania | 24.5 x 22.5 x 24.5 |
| Instrukcja montażu | Tak |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.
- Nie spożywać. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.