AGNES ROUND LED PRO white L 3000K 10981 Nowodvorski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 10981
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Kolekcja | AGNES LED |
| Kolor | Biały |
| Typ źródła światła | Zintegrowane źródło LED |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Źródło światła | Zintegrowane |
| Moc maksymalna | 64W |
| Kąt świecenia | 120° |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień | 5800lm |
| Materiał | Stal |
| Materiał uzupełniający | Tworzywo sztuczne PMMA |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Kuchnia |
| Szerokość | 64.2 |
| Wysokość | 5 |
| IP | IP44 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Żywotność | 40000h |
| Wymiary opakowania | 65 x 65 x 7,5 |
| Instrukcja montażu | Tak |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.
- Nie spożywać. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.