Lampa GLOBE PLUS III 7607 Nowodvorski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 7607
Opis
|
Typ |
Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Sypialnia |
| Styl | Nowoczesny |
| Modyfikacja wysokości | Tak (przez elektryka) |
| Wysokość podsufitki | 3 cm |
| Szerokość podsufitki | 40 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 2x18, 1x22 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 2x20, 1x25 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | max 120 cm |
| Wymiary opakowania | 35 x 55 x 55 cm |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.
- Nie spożywać. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.