Kinkiet BRAZOS III 6951 Nowodvorski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 6951
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Kolekcja | BRAZOS |
| Kolor | Chrom |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Typ źródła światła | G9 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | Wymienne |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| Materiał | Szkło |
| Materiał uzupełniający | Stal chromowana |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Łazienka |
| Szerokość | 40 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Odstawalność od ściany | 11 cm |
| IP | IP44 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Wymiary opakowania | 45 x 12 x 13.5 cm |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.
- Nie spożywać. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
Producent
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.